4. MUDr. Iveta ČEPLÍKOVÁ

Narodila som sa v Poprade - Spišskej Sobote v roku 1954. Som vdova, mám jedného dospelého syna.

Po absolvovaní SVŠ som nastúpila na Lekársku fakultu UPJŠ do Košíc. Splnila som si detský sen... byť lekárkou, pomáhať ľuďom, liečiť ich choroby. Ako mladá absolventka som nastúpila na zubné oddelenie OÚNZ Trebišov. Práca sa mi stala koníčkom a vďaka ďalšiemu sústavnému vzdelávaniu som úspešne zvládla 1. a 2. atestáciu, certifikát z dentoalveolárnej chirurgie a navštevovala som praktické aj teoretické praktiká na klinikách. Od roku 1995 mám súkromnú ambulanciu.

Voľný čas rada trávim s rodinou, cestujem, čítam, cvičím jogu, milujem české filmy.

Aj keď nie som rodená Trebišovčanka, žijem tu dlho, zaujímam sa o problémy ľudí a mesta. Už pred štyrmi rokmi ma vaše hlasy zvolili do mestského zastupiteľstva. Aktívne som podporovala všetky akcie, investičné projekty mesta. Snažím sa skrášliť okolie, v ktorom žijem. V rámci 1. ročníka Participatívneho rozpočtu som svojím projektom Zelený ostrovček pretvorila nefunkčnú plochu na Ul. 17. novembra na oddychovú zónu, ktorú ešte vždy formujeme s pomocou Technických služieb a ich Hospodárskeho strediska.

Top témou dneška je životné prostredie, ochrana planéty. Aj preto som rada, že v rámci 2. ročníka Participatívneho projektu som sa stala v hlasovaní občanov mesta autorkou víťazného projektu Zbieraj, separuj, spievaj. Realizovali sme ho pre pandemické opatrenia až tento rok v júni.

Teším sa z úspechov, ktoré sa doteraz dosiahli. Zároveň verím, že s vašou pomocou budeme mať šancu vybudovať ešte krajšie mesto, ktoré ponúka každému to, čo potrebuje ku kvalitnému životu. Nebuďme preto ľahostajní a poďme k volebným urnám! Voľme kandidátov SPOLU PRE MESTO!

ĎAKUJEM.