32.     Mgr. Jindřich SOSNA

Mám 40 rokov. Som ženatý, otec troch dcér, ktoré ma vo voľnom čase naplno zamestnávajú. Po absolvovaní Vojenskej strednej školy som 17 rokov pôsobil v ozbrojených zboroch. Počas tohto obdobia som si založil rodinu a natrvalo sa zabýval v našom meste. 

Som absolventom Dubnického technologického inštitútu. V súčasnosti pôsobím ako zástupca náčelníka Mestskej polície v Trebišove.

Počas môjho života som pôsobil hlavne v ozbrojených zboroch na rôznych pracovných pozíciách a v rôznych častiach sveta. Z predchádzajúceho pracovného života som si odniesol množstvo získaných schopností a po návrate do reálneho života som radikálne prehodnotil rebríček hodnôt. Všetky skúsenosti, ktoré som doteraz získal, chcem využiť na rozvoj a budovanie nášho mesta.

Vo voľnom čase sa venujem športovej kynológii, streľbe, bojovým umeniam, fitness, vareniu, rodine a cestovaniu.
Mám dobrú miestnu znalosť, poznám obyvateľov mesta, ich potreby. Chcem zúročiť nadobudnuté skúsenosti a reálne pomôcť nášmu mestu, v ktorom som vyrástol, založil si rodinu, vytvoril množstvo priateľstiev a plánujem v ňom naďalej žiť a vychovávať moje dcéry. Mojím cieľom nie je práca politika, ale práca pre ľudí v Trebišove, vrátane jej okrajových častí, a preto kandidujem ako nezávislý.
Spolu so skupinou nezávislých kandidátov na poslancov v tomto zoskupení ponúkam všetkým Trebišovčanom nový prístup k riešeniu problémov, ako aj individuálnych potrieb a záujmov všetkých obyvateľov nášho mesta. Občania mesta Trebišov, ak vložíte dôveru do mojích rúk, urobím všetko preto, aby som Vašu dôveru nesklamal.

ĎAKUJEM!

Kontakt: jindrich.sosna@spolu-pre-mesto.sk